Transport & tagastused

Tagastused

Millal saan pakki tagastada?

Pakume tagastust igale kaubale, mis ei vasta Teie ootustele. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus toode tagastada 14 päeva jooksul. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui toodet on kantud rohkem, kui on proovimiseks vajalik, või on toodet kahjustatud, kaotab klient oma tagastusõiguse.

Kuidas toodet tagastada?

Tagastamiseks tuleb minna veebilehele:  https://www.return-my-parcel.com/ , kus antakse teile edasised juhised. Tagasatusprotsessi alustamiseks on vaja sisestada enda paki number. Toodet on võimalik tagastada dpd pakiautomaat või anda toode kullerile. Juhul kui on tegemist meiepoolse veaga, andke sellest kindlasti teada ka meile. Meiega saab ühendust võtta: viiv.eest@gmail.com Kindlasti hoidke tagastamisel alles kviitung, et meil oleks võimalik tõestada tagastamisprotsessi.

Tagastusega kaaasnevad kulud

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Tagastatud kauba kättesaamisel tagastatakse raha teie kontole 14 päeva jooksul.

Tagastamise kohta saab lisaks lugeda siit.