Jätkusuutlikkus

Üks Viivu tiimi olulisemaid väärtusi on jätkusuutlikkus. Lühidalt öeldes: me ei taha saasta toota.

Seetõttu pakume tooteid, mis on: kvaliteetsed ja kestavad kaua, toodetud eetiliselt* ja keskkonnasõbralikult**, kasutades orgaanilist puuvilla ja taaskasutatud polüestrit. 

Ka toodete Sinuni toomisel oleme mõelnud keskkonnale: tooted on pakendatud kottidesse, mis on valmistatud taaskasutatud plastist ning on ka edaspidi taaskasutatavad. Kohaletoimetamine DPD pakiautomaati on süsinikuneutraalne. 

Liiga paljud kiirmoe brändid toodavad riideid, mis on ebakvaliteetsed ja toodetud ilma jätkusuutlikkusele mõtlemata. Sellise tootmise tagajärjeks on muidugi odav hind, kuid sellega kaasnevad ka suured keskkonnamõjud.

Kvaliteetsed ja eetiliselt toodetud rõivad on alati kallid olnud, kuid see ei pea nii olema. Viivuga toome Sinuni rõivad, mis on taskukohasemad, kui paljud brändiriided, kuid jätkusuutlikult toodetud.

* Viivu tooted on toodetud kooskõlas Fair Wear Foundationi eeskirjadega. See tähendab, et saad kindel olla, et Sinu uue pusa või õlakoti valmistanud inimesed on saanud ausalt kompenseeritud.

** Viivu toodetes kasutatud orgaanile puuvill on vastav OEKO-TEX 100 standardile ning pusad sisaldavad taaskasutatud polüestrit. Tehastes, kus Viivu tooted valmivad, kasutatakse vaid keskkonnasõbralikke värve ja kemikaale ning tootmises kasutatud vesi filtreeritakse enne tagasi ringlusesse laskmist.